Saime esimeste laatadega hakkama!

Oehjah nagu teooria on see, et maga kas 2, 4 või 8 tundi, 6 tundi magades oled loll! Siis väsinud, muidu mitte. Etjamh, photoshop on täitsa sõber juba, päris palju tegelenud sellega tõesti. Eile õhtul tegime veel soolast snækki, maitseaineid oleks võinud rohkem küll lisada, aga suht hea tuli ikka. Meil täna Pärnu laadal oli soolase müümisega probleeme ka, vnoh mitte probleeme, aga lihtsalt need ei läinud kohe ära nagu teised.

Pärnu laadast: panime kõigepealt oma laua püsti – arvuti ühe esitluse slaidiga, c 4 purki igat maitset, tulukesed, laudlina ofc ja kõik. Väike ala oli, kõik oli kokku surutud, niiet tegelt plakati jaoks ei olekski ruumi olnud. Müügi juures kasutasime veel Razvani näidiseid, vanu visitkasid, Eliise kirjutas juurde kaardimaksevõimaluse sildi, sotsiaalmeedia ka ss kui visitkad otsas olid. Inimesed hakkasid liikuma. Henrik ja Ida tegid väga tubli müügitööd, Eliise rääkis ka, pool ajast oli laua all, sest tegeles uue tootmise organiseerimisega, esitluse korrigeerimise, müügi ülesmärkimise ja maitsmistega. Jah, ostsime plastlusikaid ja plastshotitopse ning andsime maitsta. Aga tundus, et see tõi ikka palju kliente juurde + lihtsam oli müüa. Inimesed reaalselt tundsid huvi, ostsid ja ütlesid, et maitsev ja lahe toode. Täitsa lõpp kui äge on ikka müüa! Nii palju energiat annab! Nii väärt kõike pingutust!!! Niii änksa.

Õuna omad läksid küll nagu mega kiirelt, polnud vist kedagi, kellele see poleks meeldinud. Mustsõstra oma meeldis ka enamusele, ma tegelt ei mäleta, et keegi oleks selle kohta halb öelnud. Need läksid ka ikka päris kiirelt ära. Soolasest arvati nii seda, et vau kui hea, kui ka seda, et midagi on puudu (enamus). Aga saime ka need maha müüdud. Laat lendas linnutiivul. Lõppes meie jaoks edukalt: pälvisime parima müügistrateegia auhinna, saime veits Swedi nänni jms, aga diplom tähtsaim!

Aja veel, kaardimakseterminal toimis ilusti ja tõi ka ilmselt kliente juurde. Kui mikrisse rääkima pidime, oldi ka nagu vau 1.terminal mida näind (Ida ja Eliise rääkisid, Ida niiii tubli, et kaardimakseterminali meile reaalselt sai!). Reaalselt meil on potentsiaali! Meil on ilus toode, näeb välja nagu premium product, meil on hea lugu taha rääkida, et ise ka tegelt sihtgrupis, hea vastata “kust tuli see idee küsimusele”, tiim on töökas ja oskustega, toote vastu reaalselt on huvi. Im impressed guys, ikka väga tublid oleme!

Päev hiljem, 08.12., käisime ka Tallinnas T1 kaubanduskeskuses toimunud laadal:

Täna olime T1 laadal esindatud SNÆKKi naistiimiga ja ME SAIME HAKKAMA. Müüsime kõik 15 mustsõstra oma maha, lisaks veel 2 soolast ettetellimisel. Kui esialgu tundus, et siia küll keegi ostma ei tule, siis varsti oli müük täies hoos. Statistika järgi ostis meie toote(id) 20% inimestest, kellega me rääkima läksime. 

Saime ka igasugu toredaid kontakte, nii potentsiaalsetelt klientidelt kui ka müügispetsialistidelt.

Järgmised postitused

OLE MEIE TEGEMISTEGA KURSIS!

Copyright 2020 © All rights Reserved. Design by Õpilasfirma SNÆKK.